W ofercie naszego sklepu znajdziesz:

Sklep z bagażnikami dachowymi w Warszawie

Sklep z bagażnikami dachowymi w Warszawie

Brakuje Ci miejsca w bagażniku Twojego samochodu? A może wybierasz się w góry na narty lub rowery i zastanawiasz się jak je tam przewieść?

Bagażniki samochodowe to doskonały sposób na zwiększenie przestrzeni użytkowej w Twoim aucie. Są one podstawą do montażu boxów i uchwytów rowerowych lub uchwytów na narty.

Nasze bagażniki samochodowe oraz akcesoria pozwolą Ci komfortowo podróżować w każdych warunkach. Możesz także wypożyczyć box dachowy, jeżeli potrzebujesz go na krótki wyjazd wakacyjny.

Bagażniki samochodowe sklep w Warszawie

U nas kupisz bagażniki samochodowe kompletne, jak również poszczególne elementy niezbędne do ich stabilnego montażu.

Oferujemy bagażniki dachowe do wszystkich modeli samochodów. Wyłącznie certyfikowane produkty renomowanych marek, które mają wysoką jakość wykonania oraz odporność na czynniki atmosferyczne. Wszystkie bagażniki mają gwarancję oraz są solidnej jakości, to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią wycieczki i aktywną turystykę rowerową.

Aby dopasować bagażnik dachowy do swojego samochodu skontatkuj się z nami telefonicznie, udzielimy wszelkich porad i pomożemy w wyborze odpowiedniego zestawu.

Boxy Dachowe

Musisz pamiętać, że do zamontowania boksu potrzebujesz bagażnika dachowego.
Jego rodzaj musisz dobrać do samochodu pod kątem marki, modelu, roku produkcji i specyfikacji nadwozia Twojego pojazdu, jak już pisaliśmy pomożemy w wyborze odpowiedniego zestawu.

 

Chcesz zamówić lub masz pytania?

Zadzwoń: 602 507 007