W ofercie naszego sklepu znajdziesz:

Sklep z bagażnikami dachowymi w Warszawie

Sklep z bagażnikami dachowymi w Warszawie

Brakuje Ci miejsca w bagażniku Twojego samochodu? A może wybierasz się w góry na narty lub rowery i zastanawiasz się jak je tam przewieść?

Bagażniki samochodowe to doskonały sposób na zwiększenie przestrzeni użytkowej w Twoim aucie. Są one podstawą do montażu boxów i uchwytów rowerowych lub uchwytów na narty.

Nasze bagażniki dachowe oraz akcesoria pozwolą Ci komfortowo podróżować w każdych warunkach. Możesz także wypożyczyć box dachowy, jeżeli potrzebujesz go na krótki wyjazd wakacyjny.

Sklep w Warszawie

U nas kupisz bagażniki samochodowe kompletne, jak również poszczególne elementy niezbędne do ich stabilnego montażu.

Oferujemy bagażniki dachowe do wszystkich modeli samochodów. Wyłącznie certyfikowane produkty renomowanych marek, które mają wysoką jakość wykonania oraz odporność na czynniki atmosferyczne. Bagażniki wykonane są z elastycznych materiałów, które są odporne na uderzenia oraz promieniowanie UV. Wszystkie bagażniki mają gwarancję oraz są solidnej jakości, to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią wycieczki i aktywną turystykę rowerową. W ofercie bagażniki z systemem pozwalające na montaż:

  • belkach stalowych (prostokątnych)
  • belki aluminiowych (owalnych, aerodynamicznych)

Różne szerokości i długości.

Każdy nasz bagażnik ma wysokiej klasy 3-punktowy centralny zamek, który pozwala na mocne i bezpieczne zamknięcie pokrywy w trzech miejscach – jednym ruchem. Box zamknie się tylko w momencie kiedy pokrywa boxa jest domknięta w sposób prawidłowy, w innym wypadku wyciągnięcie klucza będzie niemożliwe. Aby dopasować bagażnik dachowy do swojego samochodu skontaktuj się z nami telefonicznie, udzielimy wszelkich porad i pomożemy w wyborze odpowiedniego zestawu. Sprawdź również naszych 8 praktycznych rad przy użytkowaniu bagażnika dachowego.

Przykładowe modele dostępne na miejscu:

Bagażniki samochodowe i boxy dachowe

Musisz pamiętać, że do zamontowania boksu potrzebujesz bagażnika dachowego. Jego rodzaj musisz dobrać do samochodu pod kątem marki, modelu, roku produkcji i specyfikacji nadwozia Twojego pojazdu, jak już pisaliśmy pomożemy w wyborze odpowiedniego zestawu.

 

Chcesz zamówić lub masz pytania?

Zadzwoń: 602 507 007