Ile kosztuje wynajęcie bagażnika dachowego?

Strona głównaBlogIle kosztuje wynajęcie bagażnika dachowego?

Ile kosztuje wynajęcie bagażnika dachowego?

Wynajęcie bagażnika dachowego jest dobrym rozwiązaniem w różnych sytuacjach. Jedziesz na wakacje i chcesz zwiększyć przestrzeń samochodu? A może wyjeżdżasz na kilka dni ze znajomymi i bagażnik jest za mały, by pomieścić wszystkie walizki? Wynajem bagażnika to dobre rozwiązanie również, gdy raz na kilka miesięcy jedziesz na narty i nie chcesz go kupować. Ile kosztuje wynajęcie boxu? Ile wynosi kaucja i kto go zamontuje?

Zalety wynajmu bagażnika

Być może zastanawiasz się, czy kupić bagażnik dachowy czy wynająć. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy. Wynajem bagażnika to dobra opcja gdy:

 • nie masz gdzie go przechowywać,
 • korzystasz z niego raz na kilka tygodni, miesięcy,
 • myślisz o zmianie auta,
 • nie chcesz wydawać jednorazowo dużej kwoty na zakup boxu,
 • nie chcesz bawić się z montażem/ nie wiesz jak to zrobić (usługę montażu wykonają pracownicy wypożyczalni).

Wynajem boxa dachowego w Warszawie jest bardzo wygodną opcją. Przede wszystkim nie musisz martwić się montażem, czyli co z czym połączyć, by było bezpiecznie. Po drugie, jeśli nie masz miejsca na przechowywanie bagażnika, nie dysponujesz garażem, masz małe mieszkanie, nie masz miejsca w piwnicy, to wynajem jest dobrą opcją. Jedziesz oddajesz, płacisz wyłącznie za czas użytkowania.

Dużą zaletą wynajmu jest dobór bagażnika do samochodu na miejscu, w wypożyczalni. Nie musisz się niczym martwić, określasz jego wielkość, co chcesz przewozić itd., a resztę zrobią pracownicy.

Na co zwracać uwagę przy wynajmie bagażnika?

Jest kilka rzeczy na które należy zwrócić uwagę, nim zdecydujesz się na konkretną wypożyczalnię. Przede wszystkim sprawdź:

 • ofertę- duży wybór to możliwość dopasowania bagażnika do samochodu i swoich potrzeb;
 • marki bagażników- choć wyglądają podobnie to różnią się znacznie, nie tylko sposobem montażu, ale i wygodą użytkowania; najlepiej jest wybierać znane, popularne sprawdzone na drogach marki;
 • stan bagażnika- czy w środku wszystko jest tak jak być powinno, czy jego wygląd zewnętrzny nie mówi, że niejedno już przeszedł? Nie ryzykuj niską ceną wynajmu, jeśli bagażnik lata świetności ma za sobą;
 • rodzaj mocowań- mogą być stosowane mocowania uniwersalne bądź zamienniki. Najlepszą opcją są oryginalne mocowania dopasowane do samochodu;
 • koszty- w tym ile wynosi kaucja. U nas jest niska i wynosi tylko symboliczne 200zł

Wypożyczalni bagażników dachowych jest wiele, ale nie rzucaj się na pierwszą atrakcyjną ofertę. W ich przypadku liczy się bezpieczeństwo i funkcjonalność, a to gwarantują nowe boxy.

Jaki jest koszt wynajmu bagażnika dachowego?

W naszej ofercie znajdziesz nowe bagażniki dachowe InterPack. Mieścimy się w Lesznowoli koło Warszawy, ale opłaca się do nas podjechać ze stolicy. Oferujemy najtańszy wynajem bagażników dachowych w Warszawie.

Przykładowe stawki:

 • wynajem bagażnika na tydzień- cena już od 110 zł,
 • wynajem bagażnika na 10 dni- cena już od 180 zł,
 • wynajem bagażnika na 14 dni- cena już od 240 zł.

Mamy najniższe ceny na rynku. A kaucja to jedynie 200 zł. W cenie wynajmu bagażnika dachowego otrzymujesz nie tylko bagażnik, ale zawiera ona usługę montażu. W naszej ofercie wynajmu: bagażniki samochodowe, boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe. Nie korzystamy ze standardowych mocowań czy zamienników, tylko mocowania dedykowane dla Twojego auta.

Wynajmując bagażnik dachowy nie tylko zwiększysz przestrzeń, ale oszczędzasz czas, bo wszystkim zajmują się profesjonaliści. A korzystając z naszej oferty, oszczędzasz również pieniądze.

2019-11-14T18:48:26+01:0031 sierpnia 2019|
Go to Top