Przyczepy podłodziowe

Strona głównaPrzyczepy podłodziowe

Przyczepy podłodziowe z wciągarką i płozami

Jednostka pływająca, czy to mała wędkarska łódka, czy przykuwający uwagę jacht, potrzebuje odpowiedniego środka transportu po lądzie. Pływając tylko po jednym akwenie, ograniczasz swoje możliwości poznawania innych. Natomiast transport łodzi nie jest niczym skomplikowanym, wystarczy wybrać właściwą przyczepę podłodziową dla posiadanej jednostki pływającej i gotowe! Możesz przemierzać kolejne zbiorniki wodne.
Kupić czy wynająć? To pytanie zadaje sobie każdy, kto inwestuje w łódź. Co opłaca się bardziej? To zależy od tego, jak często zamierzasz transportować jednostkę pływającą. Jeśli raz czy dwa razy w ciągu roku, w okresie urlopu, to bardziej opłacalny jest wynajem. Natomiast, gdy planujesz częste podróże z łódką, to lepszą opcją może być zakup.
U nas kupisz przyczepę podłodziową pod różne jednostki pływające: żaglówki, motorówki, jachty, skutery wodne, pontony i łódki wędkarskie. Oferujemy nowoczesne, zapewniające pełne bezpieczeństwo dla Twojej łodzi przyczepy. W zależności od modelu, wyposażone w płozy oraz wciągarkę, czyli załadunek i wodowanie pójdą szybko i sprawnie.

Podłodziowe do transportu skuterów wodnych w Warszawie

Patent na sterownika wodnego w Polsce można mieć już w wieku 14 lat- za zgodą rodziców. Dla młodych ludzi to świetny początek przygody z jednostkami pływającymi. Dlatego w ostatnich latach wzrosło zainteresowanie tą formą spędzania czasu na wodzie. Pływanie skuterem daje mnóstwo frajdy i zdecydowanie urozmaica czas spędzany nad wodą. Skuter, jak i inne jednostki pływające, potrzebuje przyczepy podłodziowej do transportu. W naszej ofercie znajdziesz przyczepy podłodziowe dedykowane skuterom wodnym.
Masa większości skuterów wodnych nie przekracza 500 kg, co oznacza, że do ich transportu wystarczy lekka przyczepka o DMC nie przekraczającym 750 kg. Kolejna dobra informacja jest taka, że nie jest w takim razie konieczna dodatkowa kategoria w prawie jazdy. Wystarczy prawo jazdy kat. B.

Ile kosztuje przyczepa podłodziowa?

Najprostsze konstrukcje o DMC do 750 kg, przeznaczone do transportu lekkich łódek to koszt kilku tysięcy złotych (4 -5 tys. zł). W tej kwocie kupisz przyczepę pod skuter i łódkę wędkarską, wyposażone w system rolek.
Cena łodzi zależy od jej ładowności i powierzchni. Poza tym wpływ na nią mają również rozwiązania technologiczne, które umieścił producent. Mogą wspomagać załadunek i rozładunek oraz umożliwiać pełne dopasowanie przyczepy do powierzchni łodzi.

Czy przyczepka do łodzi musi być zarejestrowana?

Przyczepy samochodowe bez względu na gabaryty i DMC muszą być zarejestrowane. Podobnie jak samochód. W tym celu należy udać się do wydziału komunikacji. Rejestracji podlegają zarówno nowe przyczepy jak i używane.
Każda przyczepa, choć samodzielnie nie porusza się po drodze musi mieć OC. I jeszcze pozostaje przegląd. Przyczepy lekkie do 750 kg nie wymagają okresowego badania. W przypadku pozostałych przyczep, konieczne jest wykonanie okresowych badań technicznych.
Przyczepa podłodziowa na własność to swoboda w podejmowaniu decyzji, nie ogranicza Cię czas, ani miejsce. Tylko od Ciebie zależy, kiedy wyruszysz i gdzie będzie przystań.

Go to Top