Wypożyczalnia w Tarczynie

Strona głównaWypożyczalnia w Tarczynie
Wypożyczalnia w Tarczynie2023-06-21T16:25:46+02:00

✅ Wynajem boxów dachowych

Box dachowy jest najlepszym sposobem na powiększenie bagażnika każdego auta. Wynajem jest najtańszą drogą do realizacji tego celu. A skorzystanie z usług naszej wypożyczalni to gwarancja otrzymania boxu spełniającego najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nasza oferta obejmuje nie tylko wynajem boxów dachowych w Tarczynie, lecz również bagażników dachowych oraz rowerowych na hak.

Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie na każdy urlop, dla większości aut oraz na każdą kieszeń. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji.

✅ Wynajem bagażników rowerowych

Cenimy wygodne rozwiązania, oszczędność czasu i wysoki poziom bezpieczeństwa. Dlatego oferujemy bagażniki rowerowe uznanych na rynku marek, jak firma Amos. Wynajmujemy solidne uchwyty rowerowe oraz platformy na hak, które mieszczą 2, 3 a nawet 4 rowery.
Lubimy szybkie rozwiązania i bezproblemowe montaże, co również cenią nasi klienci. Bagażniki rowerowe, które wypożyczamy są bardzo proste w montażu. Intuicyjne, a do tego stabilne i mocne. Zapewnią bezpieczne warunki do transportu Twoich dwóch kółek.

✅ Czym się różni jazda z boxem na dachu?

Obecność boxu na dachu jest odczuwana przez kierowców w różnych sytuacjach na drodze. W jakich?

• Zmiana środka ciężkości jest odczuwana przy wchodzeniu w ostre zakręty- dlatego najlepiej wolniej i spokojniej wykonywać manewr.
• Trudniej wystartować pod górkę- z racji tego, że samochód jest cięższy, box możesz odczuć przy ruszaniu na wzniesieniu.
• Gdy wieje, poczujesz to bardziej. Wtedy wolniej, znaczy bezpieczniej.
• Hamowanie potrzebuje więcej metrów. Jadąc z boxem dachowym szczególnie musisz mieć na uwadze, że hamowanie trwa dłużej. Dlatego zachowaj większy odstęp i poruszaj się wolniej w okolicach przejść dla pieszych.

Ogólnie jazda z boxem dachowym nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy jechać wolniej, nie wykonując gwałtownych manewrów. Jeśli bagażnik jest właściwie zamontowany, to po drodze on Cię nie zaskoczy.
Gdy nie wiesz jak zamontować box, to z chęcią pomożemy. Zadzwoń, zarezerwuj, a zrobimy resztę!

Go to Top