Wypożyczalnia bagażników Grodzisk Mazowiecki

Strona głównaWypożyczalnia bagażników Grodzisk Mazowiecki
Wypożyczalnia bagażników Grodzisk Mazowiecki2023-06-21T16:43:59+02:00

Wynajem boxów i bagażników dachowych

Jeśli tu zaglądasz to znaczy, że szukasz sprawdzonej wypożyczalni bagażników samochodowych i boxów w Grodzisku Mazowieckim. Dobrze trafiłeś, bo oferujemy wynajem nowoczesnych, intuicyjnych boxów, których montaż nie przysparza bólu głowy. Zresztą na życzenie klienta nasza wypożyczalnia zapewnia również montaż i demontaż bagażników.
Wynajem, podobnie jak nasze boxy, jest prosty i nie wymaga wielu formalności. Zadzwoń, zarezerwuj box i termin, przyjedź bądź my przyjedziemy z boxem pod wskazany adres. Prosto, szybko i bezpiecznie. Cieszymy się zaufaniem wśród klientów, a kto raz u nas wypożycza, chętnie wraca.

Jak dopasować box do samochodu?

Boxy dostępne są w różnych kształtach i o różnych pojemnościach. Wykonane z różnych materiałów. Wybierając box należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy.
• Ile kilogramów udźwignie dach auta? To kluczowa kwestia, którą należy sprawdzić.
• Box nie powinien wystawać poza obrys dachu. Lepiej jeśli jest o około 5 do 10 cm krótszy od długości dachu.
• Łatwość montażu. To jedna z kluczowych kwestii, bo prosty montaż oszczędza czas i nerwy.
• Zabezpieczenie bagażu, czyli taśmy, siatki, zaczepy w boxie, które zabezpieczają narty, deskę bądź torby, plecaki i inne pakunki.

Jeśli nie wiesz, który box będzie idealny dla Twojego auta, zadzwoń, a nasz doradca zaoferuje najlepsze rozwiązanie. W tym celu będziemy potrzebować kilku informacji o Twoim aucie: marka, model, rocznik.

Wypożyczalnia bagażników rowerowych

W okresie wiosny i lata, a często też jesienią, przydatny jest bagażnik rowerowy, dla każdego kto lubi dwa kółka. To praktyczne rozwiązanie zapewnia wygodny transport rowerów w dowolny zakątek Polski i Europy. Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem solidnych bagażników rowerowych polskiej produkcji, firmy Amos. Mamy w ofercie bagażniki na hak, platformy, które pomieszczą do 4 rowerów. Jeśli masz bagażnik dachowy i chcesz wypożyczyć uchwyty, to również mamy je w ofercie.
Wynajem bagażników rowerowych już od jednej doby. Niskie opłaty i niewielka kaucja sprawiają, że wynajem się opłaca.

Go to Top