Wypożyczalnia bagażników Grójec

Strona głównaWypożyczalnia bagażników Grójec
Wypożyczalnia bagażników Grójec2023-06-21T15:36:40+02:00

Wypożyczalnia boxów dachowych Grójec

Nowoczesne, bezpieczne i szybkie w montażu boxy dachowe na wynajem w Grójcu- to oferta naszej firmy. Zapewniamy kompleksową usługę związaną z wynajmem boxów, bagażników dachowych, rowerowych na hak oraz na dach. Nasza usługa skierowana jest do mieszkańców Grójca, stolicy i okolicznych miast.
Realizujemy usługi na miejscu, w siedzibie naszej firmy bądź na życzenie klienta w miejscu zamieszkania. Dowozimy najwyższej jakości boxy i również oferujemy montaż. Proste zasady wynajmu i najwyższej klasy boxy to połączenie idealne na każdy urlop, krótki weekendowy wypad i długą wakacyjną wyprawę.

Zarówno w Polsce jak i w Europie panuje trend związany z wypożyczaniem boxów. Jest to tańsze i często praktyczniejsze rozwiązanie niż inwestycja w sprzęt. Po urlopie nie musisz martwić się o miejsce do przechowywania. Natomiast my jesteśmy zawsze pod telefonem i oferujemy elastyczny wynajem boxów dachowych w Grójcu na krótszy i dłuższy okres.

Wynajem bagażników rowerowych

Podobnie jak w przypadku boxów dachowych stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość i bezpieczeństwo bagażników rowerowych. Naszą ofertę stanowi baza bagażników na hak i dach, które są bardzo proste w montażu i demontażu.
Cechują nas konkurencyjne stawki i wynajem już od jednej doby. Nasza oferta obejmuje duże platformy, na których przewieziesz do czterech rowerów. Spełniają one wszystkie wymagania stawiane przez polskie prawo. Z łatwością umieścisz tablicę rejestracyjną w ramach, które są w zestawie z bagażnikiem. Platformy są wyposażone w listwy świetlne.
Wypożycz bagażnik rowerowy na hak w naszej firmie, a przekonasz się jak łatwo i szybko wygląda montaż, a przewożenie rowerów jest bezproblemowe.

Co jest niezbędne do wynajmu?

Wypożyczenie boxu bądź bagażnika rowerowego wymaga w zasadzie tylko jednego telefonu. Tak działa nasza firma, jeden telefon, jedna wizyta w naszej wypożyczalni i gotowe. Aby wynająć sprzęt, koniecznie zadzwoń pod numer 515 640 600.

Przy doborze boxu potrzebujemy informacji:
• marka samochodu,
• model,
• rok produkcji,
• specyfikacja nadwozia.
Na podstawie podanych danych dobieramy box bądź bagażnik. Do wynajmu konieczny jest dokument tożsamości ze zdjęciem oraz dowód rejestracyjny. Wynajem wiąże się również z wpłatą kaucji. Przykładowo, wypożyczając bagażnik rowerowy na dach, na okres 7 dni, kaucja wynosi 100 zł. Stanowi ona zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia sprzętu, w wyniku niewłaściwego użytkowania. Kaucja bagażników na hak oraz boxów wynosi 200 zł. To bardzo konkurencyjna na rynku oferta, podobnie jak opłaty za wynajem. Oczywiście kaucja jest zwrotna.

Duży wybór boxów na wynajem w Grójcu

W naszej ofercie znajdziesz box praktycznie na każdy samochód, model i rocznik. Nie musisz wiedzieć jak dobrać box do samochodu, nasi pracownicy zrobią to za Ciebie. Oferujemy usługę dowozu boxu, bagażnika rowerowego pod wskazany adres. Oszczędzasz czas i możesz poświęcić go na przyjemniejsze rzeczy. Dlatego już teraz szerzej poznaj naszą ofertę i zadzwoń.

Go to Top