Wypożyczalnia Mszczonów

Strona głównaWypożyczalnia Mszczonów
Wypożyczalnia Mszczonów2023-06-21T15:19:06+02:00

Wynajem boxów dachowych

Bagażnik dachowy z boxem jest niezastąpiony podczas letnich wyjazdów oraz zimowych urlopów. ‘Powiększa’ pojemność nawet małego samochodu, a podróżowanie staje się bardziej komfortowe. Dlatego, gdy zastanawiasz się, gdzie zmieścić bagaże, odpowiedzią jest oferta naszej firmy.

Wynajmujemy boxy dachowe w Mszczonowie od cenionych producentów. W ofercie mamy również bagażniki dachowe, rowerowe, na hak. Nasza wypożyczalnia dysponuje boxami praktycznie na każą markę samochodu, model i rocznik. Dlatego zadzwoń i zarezerwuj swój box.

Co wyróżnia naszą wypożyczalnię?

  • minimum formalności
  • brak lub niska kaucja
  • nowe bagażniki i boxy dachowe
  • szeroki wybór dodatkowych akcesoriów

Wypożyczalnia bagażników rowerowych

W okresie wiosennym i letnim bagażniki rowerowe zapewniają komfort podróżowania do najpiękniejszych zakątków, by przesiąść się na rower i chłonąć naturę. Z myślą o tych, co bardzo lubią jeździć na rowerze i o tych, którzy raz na jakiś czas zabierają ze sobą rower, stworzyliśmy elastyczną ofertę.
Bagażniki rowerowe wypożyczysz już od jednej doby, przy tym z bardzo niską kaucją i atrakcyjnymi opłatami za najem. Mamy zarówno bagażniki rowerowe na dach (plus możliwość wynajęcia uchwytów) jak i bagażniki z hakiem. Wynajmując bagażnik w naszej firmie, masz pewność, że otrzymasz wysokiej jakości, sprawdzony i bezpieczny sprzęt. Dodatkowo jest możliwość montażu bagażnika przez naszego pracownika.

Czy box zwiększa zużycie paliwa?

Box może zwiększyć zużycie paliwa, ale nie musi. Dużo zależy od stylu jazdy. Jeśli będziesz utrzymywać stałą prędkość, jechać wolniej (co jest wręcz konieczne z boxem), bez nagłego przyspieszania i szybkiego hamowania, to zużycie paliwa może być tylko trochę wyższe.
Testy jazdy auta z boxem na zużycie paliwa pokazują, że nawet najbardziej oszczędne auto przy wysokiej prędkości spala dużo więcej z bagażnikiem dachowym. Zatem dla portfela opłaca się ściągnąć nogę z gazu, a kontrolka z paliwem nie zapali się tak szybko.

Podróżując z boxem nie tylko oszczędniej, ale bezpieczniej jest jechać z niższą prędkością. Warto pamiętać, że box zwiększa masę pojazdu. To przekłada się na dłuższą drogę hamowania i mniejszą stabilność na zakrętach, dlatego warto w nie wchodzić ostrożnie i powoli.

Go to Top