Wypożyczalnia Piaseczno

Strona głównaWypożyczalnia Piaseczno
Wypożyczalnia Piaseczno2023-06-21T16:21:05+02:00

Wypożyczalnia boxów dachowych Piaseczno

Wypożyczenie boxu dachowego w Piasecznie, dzięki ofercie naszej firmy, jest bardzo proste. Wystarczy jeden telefon, by ustalić szczegóły- zadzwoń pod numer rezerwacji (wyświetla się w prawym górnym rogu).

Oferujemy boxy dachowe na wynajem od docenianej przez klientów marki Inter Pack. Są synonimem bezpieczeństwa, wygody, łatwego montażu i oryginalnego designu. Jeśli dbasz o każdy detal, to Inter Pack jest odpowiedzią.

Stawiamy na proste rozwiązania i jasne zasady współpracy. Box dachowy możesz odebrać w siedzibie naszej firmy w Warszawie bądź też dowieziemy go do Twojego miejsca zamieszkania w Piasecznie. Jeśli masz wątpliwości, jak zamontować box bądź będzie to Twój pierwszy raz, to nasi pracownicy zamontują go za Ciebie, bez dodatkowych kosztów.

Oferujemy wynajem boxów dachowych na weekend, tydzień bądź dłużej. Dostosujemy się do Twoich planów urlopowych.

Wypożyczalnia bagażników rowerowych

Planujesz rodzinny wypad za miasto z wycieczkami rowerowymi w tle, ale martwisz się jak przetransportować rowery? To dla nas żaden problem! Nasza firma specjalizuje się również w wynajmie bagażników rowerowych, dużych i bezpiecznych platform, nawet na 4 dwukołowce.

Oferujemy bagażniki rowerowe na hak oraz na dach. Z intuicyjnym montażem i demontażem, a przy tym o ponadczasowym designie.
Zadzwoń, podaj szczegóły dotyczące swojego samochodu (marka, model, rok produkcji), a dobierzemy dla Ciebie najlepszy rodzaj bagażnika rowerowego. Najem już od jednej doby i zawsze niska cena. Poza tym na każdym etapie współpracy masz pomoc naszych specjalistów. Zarówno przy wyborze jak i montażu.

Jazda z bagażnikiem dachowym- trzy zasady bezpieczeństwa

Box na dachu samochodu wpływa na masę pojazdu i wysokość. To przekłada się na dłuższą drogę hamowania. Jazda z boxem różni się od prowadzenia samochodu, na którym nie jest zamontowany. Dlatego warto pamiętać o trzech rzeczach.
• Wolniej = bezpieczniej. Polskie przepisy nie określają prędkości poruszania się pojazdów z boxem dachowym. Taką informację podają producenci boxów i najczęściej jest to nie więcej niż 130 km/h. Jednakże pod uwagę należy wziąć jakość drogi i warunki atmosferyczne, opady deszczu, śniegu oraz wiatr! Z boxem dachowym należy jechać wolniej, spokojniej i ostrożniej.
• Dłuższa droga hamowania- box na dachu samochodu wydłuża drogę hamowania, dlatego zachowaj większy odstęp od poprzedzającego Cię samochodu. Tym samym dajesz sobie więcej czasu na reakcję.
• Uważaj na niskie mosty, parkingi podziemne i gałęzie- Twoje auto z boxem dachowym jest wyższe. Dlatego przejeżdżając drogą, wzdłuż której są drzewa, miej na uwadze, że na dachu jest box. Noga z gazu i ostrożność to najlepsze rozwiązanie.

Prawidłowy montaż kluczowy dla bezpieczeństwa

Podstawą bezpiecznej jazdy z boxem jest prawidłowy montaż. Dlatego jeśli nie wiesz, jak zamontować box, to nasi pracownicy zrobią to za Ciebie, zarówno jeśli chcesz wynająć box jak i bagażnik rowerowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i montujemy bagażniki i boxy w praktycznie każdej marce samochodu.

Go to Top