Wypożyczalnia Ursynów

Strona głównaWypożyczalnia Ursynów
Wypożyczalnia Ursynów2023-06-21T16:50:35+02:00

Wypożyczalnia bagażników rowerowych

Przewóz rowerów jest komfortowy dla Ciebie i dla nich, jeśli wybierzesz optymalne rozwiązanie, dopasowane do samochodu oraz liczby rowerów. W naszej wypożyczalni znajdziesz kompleksowe rozwiązania do transportu rowerów. Oferujemy bagażniki dachowe oraz bagażniki na hak.
Wysoka jakość, stabilność, trwałość wygodny montaż naszych bagażników rowerowych to gwarancja udanego urlopu. Oferujemy możliwość wypożyczenia bagażnika tylko na weekend bądź na jedną dobę.

Czy box dachowy jest wodoszczelny?

Pogoda w Polsce jest bardzo kapryśna. Niebo pełne słońca w ciągu kilkunastu minut może pokryć się chmurami. Zresztą przy trasach o długości kilkuset kilometrów jest opcja, że możemy napotkać na deszcz. Latem są ulewy, zimą śniegi. Istotną kwestią jest wodoszczelność boxów.
Boxy, które posiadamy na stanie wypożyczalni, marki Inter Pack, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Są odporne na trudne warunki atmosferyczne, zarówno deszcz jak i śnieg. Dlatego spokojnie możesz przewozić w nich narty czy deskę bądź plecaki z ubraniami i inne rzeczy na wakacyjny urlop. Wypożyczając box, zawsze warto mieć na uwadze, by była to dobra marka i solidny sprzęt. Ma to wpływ nie tylko na bezpieczeństwo, wygodę, ale i właśnie na rzeczy, które jadą w boxie.
Proponujemy rozwiązania praktycznie dla każdego auta, w konkurencyjnych cenach. U nas spotkasz się z profesjonalizmem i przyjazną obsługą.

Wypożyczalnia boxów dachowych Ursynów w Warszawie

Wynajem boxu dachowego jest obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem. Cenionym zarówno przez właścicieli SUV-ów jak i mniejszych aut miejskich. Tworzy dodatkową przestrzeń do przewozu zarówno sprzętu narciarskiego, jak i innych bagaży. W naszej firmie wypożyczysz wysokiej klasy box dachowy od marki Inter Pack.
Oferujemy szeroki wybór boxów. Łączy je nowoczesny design i wysoka jakość wykonania, w dbałości o każdy detal. Są wyposażone w systemy ułatwiające obsługę boxu i dodatkowe zabezpieczenia dla bagażu. Oferujemy również usługi dodatkowe: montaż, demontaż oraz dowóz boxu do klienta. Sprawdź pełną ofertę naszej wypożyczalni.

Wypożyczalnia Ursynów Warszawa
Go to Top