Wypożyczalnia Wilanów

Strona głównaWypożyczalnia Wilanów
Wypożyczalnia Wilanów2023-06-21T15:08:24+02:00

Wypożyczalnia boxów dachowych Wilanów w Warszawie

Nowoczesny design, innowacyjna technologia, różne pojemności do wyboru i najwyższej klasy zabezpieczenia- to synonimy oferowanych przez naszą wypożyczalnię boxów dachowych na wynajem. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Są przeznaczone zarówno dla miejskich aut jak i SUV-ów.
Nasza elastyczna oferta, pod względem wyboru sprzętów, terminów oraz usług dodatkowych, to maksimum komfortu dla każdego. W ramach usług dodatkowych dowieziemy bagażnik na Wilanów, a nawet zamontujemy. Zadzwoń, zarezerwuj, a my zajmiemy się resztą. Wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, Twojego auta i rodzaju przewożonego bagażu.

Wypożyczalnia bagażników rowerowych

Każdy sprzęt, który wynajmujemy pochodzi od cenionych producentów. Na wynajem mamy nie tylko boxy dachowe od marki Inter Pack, ale również bagażniki rowerowe różnego typu. W większości są to bagażniki znanego z wysokiej jakości i solidności wykonania producenta, firmy Amos.
Oferujemy bagażniki na dach, a do nich uniwersalne uchwyty rowerowe. Druga propozycja to pełny komplet na hak. Z ramą na rejestrację oraz każda platforma wyposażona jest w wymagane przez prawo listwy oświetleniowe. Każdy zestaw zawiera również komplet akcesoriów do montażu i ściągnięcia platformy. Stawiamy na proste i szybkie rozwiązania. Dlatego z naszymi bagażnikami rowerowymi przewóz dwóch kółek to żaden problem.

Wynajem boxa dachowego coraz popularniejszy

Europejczycy coraz częściej stawiają na wynajem boxów dachowych, bagażników dachowych oraz platform rowerowych. Wynajem ma sporo zalet:
• to koszt już od 100 zł ( dla porównania dobrej klasy box to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych),
• nie martwisz się czyszczeniem i konserwacją,
• nie musisz mieć miejsca na przechowywanie,
• box dachowy zarezerwujesz u nas przez telefon,
• wynajem już od jednej doby (w naszej wypożyczalni).

W każdej chwili powiększysz przestrzeń swojego pojazdu o kilkaset litrów, zabierając bagaże o wadze od 70 do 90 kg. W celu rezerwacji wykonaj telefon do nas, numer widnieje w prawym, górnym rogu. Zapraszamy do kontaktu, u nas spotkasz się z sympatycznymi ludźmi i profesjonalną obsługą.

Go to Top