Wypożyczalnia Żyrardów

Strona głównaWypożyczalnia Żyrardów
Wypożyczalnia Żyrardów2023-06-21T17:05:42+02:00

🎯 Wynajem boxów dachowych Żyrardów

Zastanawiasz się jak spakować wszystkie rzeczy na wakacyjny urlop? Czy bagażnik samochodowy je pomieści? Jaką będziesz mieć widoczność w lusterku, gdy cały tył samochodu będzie zapakowany? Porzuć myślenie o upychaniu rzeczy kosztem komfortu pasażerów i przede wszystkim postaw na bezpieczne wakacyjne podróżowanie! To zapewniają boxy dachowe i bagażniki. Nasza firma oferuje szeroki wybór boxów dachowych na wynajem w Żyrardowie.

Wynajmujemy najwyższej klasy sprzęt do samochodów, zarówno boxy dachowe, jak i bagażniki różnego typu a nawet przyczepki samochodowe. Od najbardziej rozpoznawanej na polskim rynku marki Inter Pack. Jest ona utożsamiana z trwałością, bezpieczeństwem, a przy tym z nowoczesnym designem. Opinie użytkowników boxów Inter Pack nie pozostawiają wątpliwości, to marka, która stawia na sprzęt najwyższej klasy.
W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór boxów, elastyczne zasady wynajmu, przyjazną i fachową obsługę oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

🎯 Wynajem bagażników rowerowych

Nasze bagażniki dachowe znajdują szerokie zastosowanie, korzystając z uchwytów zamontujesz na nich na przykład rowery. Jeśli lubisz nowoczesnej klasy, proste w montażu i praktyczne rozwiązania, to są one odpowiedzią na Twoje potrzeby.
Jeśli chcesz bez żadnych problemów przewieźć rowery, to postaw na uniwersalne uchwyty rowerowe, od sprawdzonego producenta. Dzięki temu masz pewność, że transport jest dla nich i Ciebie bezpieczny. Nasza wypożyczalnia oferuje kompleksowe wyposażenie: bagażnik rowerowy i uchwyty rowerowe, które pasują praktycznie do każdego roweru, bez względu na kształt ramy oraz grubość.
Szukasz bagażników rowerowych z hakiem w Żyrardowie? U nas znajdziesz innowacyjne, komfortowe pod względem użytkowania i proste w montażu platformy. Nawet na cztery rowery.

Zalety wynajmu boxów dachowych

Zastanawiasz się, czy kupić box dachowy, czy wynająć? Oczywiście każde rozwiązanie ma swoje zalety, ale też wady. W dużej mierze decyzja powinna być uzależniona od częstotliwości użytkowania sprzętu.

Jeśli korzystasz z boxu dachowego raz czy dwa razy w roku, wynajem jest atrakcyjniejszą opcją. Dlaczego?
• Nie ponosisz kosztów związanych z zakupem (sprawdź nasze atrakcyjne ceny wynajmu). Wysokiej jakości, bezpieczny i trwały box to koszt nawet kilku tysięcy złotych. Wynająć możesz już teraz, nie dysponując taką gotówką.
• Nie musisz szukać w piwnicy, garażu miejsca do przechowywania boxu.
• W zależności od rodzaju urlopu, wypożyczysz dowolny sprzęt. Zimą możesz potrzebować boxu na narty, a latem bagażnika rowerowego z hakiem.
• Wynajmując box u nas, montaż masz w cenie, czyli nie musisz wiedzieć jak to zrobić. Choć zawsze warto się tego nauczyć.

Nie musisz zajmować się konserwacją i czyszczeniem boxu

O jakość bagażników i boxów dbamy my, co ściąga z Twoich barków kolejny problem. Aby box służył przez lata, koniecznie musisz o niego dbać, jeśli zdecydujesz się na zakup. Czyścić, konserwować i właściwie przechowywać. Decydując się na wynajem, my się tym zajmujemy. Ty otrzymujesz zawsze dobrze przygotowany do drogi sprzęt. Dlatego sprawdź naszą ofertę wynajmu bagażników i boxów w Żyrardowie.

Go to Top