Wypożyczalnia bagażników Nadarzyn

Strona głównaWypożyczalnia bagażników Nadarzyn
Wypożyczalnia bagażników Nadarzyn2023-06-21T17:01:53+02:00

Wypożyczalnia boxów dachowych

Jak znaleźć dodatkowe miejsce w aucie do przewiezienia bagażu? Plecaków, torby, nart, snowboardu i innych rzeczy zabieranych na urlop? Rozwiązaniem, tanim i szybkim, jest wynajem boxu dachowego z naszej wypożyczalni. Do maksimum uprościliśmy formalności, wystarczy jeden telefon w celu rezerwacji.

Naszą bazę boxów stanowią nowoczesne sprzęty marki Inter Pack. To jedna z najlepiej rozpoznawanych marek na polskim rynku. Ceniona za wysoką jakość, trwałość i przyjemny dla oka design. Dlatego jeśli poszukujesz boxa dachowego w Nadarzynie, to nasza wypożyczalnia jest odpowiedzią. W ofercie wynajmu mamy nie tylko nowoczesne boxy, ale również szereg usług dodatkowych, jak montaż oraz dowóz pod wskazany adres.kszyć przestrzeń bagażową samochodu.

Wypożyczalnia bagażników rowerowych

Planujesz wyjechać za miasto bądź dalej w Polskę albo w Europę z rowerami?

Zastanawiasz się jak je przewieźć? Gdzie pożyczyć bagażnik? Nie szukaj po znajomych, bo mamy równie atrakcyjną ofertę bagażników rowerowych co boxów dachowych. Solidnie wykonane, trwałe, wygodne w montażu i spełniające wymogi stawiane przez prawo.

Każdy rower potrzebuje bezpiecznej oprawy w trakcie przewozu, dlatego wynajmij bagażnik rowerowy w naszej wypożyczalni. To pewność, że dwa kółka są bezpieczne, a Ty możesz prowadzić auto ze spokojem.

Boxy dachowe wynajmu także w innych miejscowościach, sprawdź naszą ofertę dla wypożyczalni w Ożarowie Mazowieckim.

Ile kosztuje wynajem boxa dachowego?

Koszt wynajmu zależy od kilku czynników:
• rozmiarów boxa (pojemności, ładowności),
• okresu wynajmu (doba, tydzień, dwa tygodnie),
• usług dodatkowych.

Szerzej temat kosztów wynajmu opisywaliśmy w artykule na naszym blogu: https://www.kam-przyczepki.pl/blog/ile-kosztuje-wynajecie-bagaznika-dachowego/

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem boxów dachowych już od 100 zł za weekend, który obejmuje dni od piątku do poniedziałku. To nowoczesny i komfortowy box, który ma pojemność standardowo dobieraną do miejskiego auta- 320 litrów (75 kg). Boxy o większej pojemności (410 litrów) to zaledwie 30 zł różnicy.

Wynajęcie boxa dachowego zwiększa przestrzeń w aucie i jest tanim rozwiązaniem na każdy urlop, zarówno dwutygodniowe wakacje jak i weekend poza miastem.

Zapraszamy do kontaktu, sprawdź jak łatwo i szybko można powiększyć przestrzeń bagażową samochodu.

Go to Top